משכית 3משכית 3


התקשרו: 09-9576225

דף הבית > אירועים עסקיים

אירועים עסקיים

לעובדי החברה

כאשר אנו מפיקים אירוע לכלל עובדי החברה או למחלקות מסוימות מתוכה, אנו מתייחסים הן למשתתפים: גילם ואופיים, והן למטרת האירוע: גיבוש, תמרוץ, סיום שנה, או כל מטרה אחרת. תפקידנו הוא לספק הפקה מלאה של האירוע על כל היבטיו ופרטיו, כולל הזמנת אמן מתאים במידת הצורך.במשכית 3 אירועים לעובדי החברה נושאים אופי דינמי, צעיר, רענן והאווירה המיוחדת סוחפת את כל העובדים ללא הבדל של ותק, גיל, אופי או תפקיד שהם ממלאים בחברה. הצוות ייעץ לכם לאורך כל הדרך בכל דבר שתירצו, נוכל להמליץ לכם על תוכן לאירוע ולחשוב ביחד אתכם על הפן האמנותי תוך התחשבות והתאמה לתקציב. אנחנו נכוון את האירוע לאן שרק תרצו. 

 
 

ללקוחות החברה

הפקת אירוע ללקוחות חברה, הדגש הוא על סוג החברה ואופייה, על התדמית, האווירה והמסרים שמבקשת החברה להעביר ללקוחות.
בהתאם למיתוג האירוע, אנו דואגים לספק את כל הנדרש באמצעות מערכות התאורה, ההגברה וההקרנה המשוכללות וכמובן, העיצוב בכל סגנון והכיבוד בכל היקף.
אנו מעניקים חשיבות לכל הפרטים, קטנים כגדולים, היוצרים אירוע שיעניק למשתתפים תחושת שייכות ויספק להם חוויה של משהו אחר, מקורי, מהנה, מפתיע ומרגש.

לאירוע מפתיע, מרגש ומיוחד תפור בדיוק לאירוע העסקי שלכם – צרו עימנו קשר 

לקבלת הצעת מחיר

×סוג אירוע:


המלצות אירועים עסקיים

  • ברצוננו להודות לכם, על ארגון מסיבת פורים אשר התקיימה בתאריך 24/2/10 במשכית. לשמחתנו, כל המובטח לנו התקיים –  ואף מעבר לכך. עובדי המכון נהנו מכל רגע, אנו שמחים על ששכרנו את המועדון, ואף נשמח לעבוד אתכם בעתיד.

  • אלישע, מוזס ומשה יקרים! אני 4 וחצי שנים בעולם האירועים וההפקות ומעולם לא  עבדתי עם צוות מקצוען, שירותי, איכפתי שפשוט תענוג לעבוד איתו וכל זאת בשילוב לב רחב ונשמה גדולה. בזכותכם היה לנו אירוע מוצלח במיוחד. תמסרו לכל העובדים שלכם גם. מבחינתי חותמת על כל האירועים שלנו אצליכם;) סופש נעים ושוב תודה ענקית על הכל!!!

חדשות ועדכונים

  • לחברות הפקה, מנהלי רווחה ומשאבי אנוש המעוניינים באירוע חברה ניתן ליצר קשר עם מחלקת שיווק הערוכה לספק מידע רלוונטי ומחירים אטרקטיביים לאירוע חברה שונים. אנו מבינים את הדרישות הגבוהות והמפרטים הטכניים אותם אנו יודעים לספק ו"להקל" על הלקוחות העסקיים שלנו. למידע נוסף, תגובה מהירה והצעות מחיר צרו עמנו קשר- מחלקת שיווק- 0528597788 רן.

  • הטבה ללקוחות המעוניינים לערוך אירוע  בני מצווה במשכית במהלך חודש נובמבר. פרטים אצל רן – 0528597788 חדש- הטבה משתלמת לחתונות דרך "סטודנטים נישאים".

  • קונספטים חדשים! לאירועים השונים שאנו מציעים יש תפאורות קונספט חדשות- פנו אלינו לקבלת מידע נוסף.

אירועי קונספט

גלריות אירועים עסקיים