משכית 3משכית 3


התקשרו: 09-9576225

דף הבית > בת מצווה

בת מצווה

Pic_034

בת מצווה – כל מה שצריך לדעת

מסיבת בת מצווה – איזו התרגשות! זה הרבה יותר ממסיבה, זו מסיבת ה-בת מצווה.

חגיגת בת המצווה היא למעשה הערב הראשון שבו הנסיכה שלנו מרגישה כמו מיני כלה: היא לובשת שמלה לבנה, מתאפרת (אולי אפילו בפעם הראשונה), עושה תסרוקת, ציפורניים…ומה לא?!

בגלל ההתרגשות הרבה שמלווה את התהליך, הכל חייב להיות מ-ו-ש-ל-ם ולהיעשות בקפדנות ובמקצועיות.

בחירת המקום – ישנה חשיבות עליונה היכן יתקיים הנשף המלכותי. כולם רוצים מקום שאף אחד אחר עדיין לא חגג בו, אבל המציאות מלמדת אותנו שאחרי העשרה הילדים הראשונים של השכבה לא נשאר מקום שווה שעדיין לא חגגו בו, לכן, הדברים החשובים שעליכם לבדוק כשאתם מזמינים שכבה שלמה למסיבה זה האם למקום יש את כל הרישיונות וההיתרים הדרושים על פי חוק:  רישיון עסק שמאגד בתוכו את רישיון כיבוי האש שאמון על בטיחות הילדים, שיש מספיק יציאות חירום, מערכות כיבוי אוטומטיות למקרה של שריפה חלילה ואישור ממהנדס שהמבנה על כל חלקיו בנויים ומתוחזקים על פי התקנים המחמירים ביותר.

הבוק – חייב להיות מדהים ושלא מבייש דוגמנית מנוסה,  את הבוק בדרך כלל מתחילים לצלם כחודש לפני האירוע הגדול. אחת הסיבות היא שהנסיכה רוצה תמונה מקצועית מהבוק עבור ההזמנה שתחלק לחבריה בשכבה.

את הבוק מומלץ לעשות אצל צלם שמתמחה בצילום בנות מצווה. לאחר יום עד יומיים של צילומים "מפרכים", החלפת תלבושות ולוקיישנים, מתחילים לעבוד על העיצוב,בחירת התמונות, רקעים ועימוד הדפים.

הסעות כן או לא? – זו סוגיה, כמובן שבמידה והמוזמנים גרים קרוב למקום שבחרתם וזה לא מטרד גדול מדי להורים להסיע את הילדים בשעה 20:00 ולהחזיר ב – 23:00 אז אפשר לוותר.
בהנחה והמרחק הגיאוגרפי הוא יותר מזה, עדיף לקחת הסעות לילדים על מנת להשיג את המטרה של מקסימום אחוזי הגעה. בהסעת הילדים במרוכז ישנו יתרון נוסף שתורם לרצף ולאחידות האירוע, בצורה זו אנו מוודאים שכל הילדים הגיעו בשעה שרצינו ואפשר להתחיל את הכל מוקדם יותר. החיסרון היחידי של ההסעות הוא העלות הנוספת לאירוע, מה שמומלץ במקרה הזה הוא לברר מי החברה שאחראית על ההסעות לבתי הספר באזור בו אתם גרים, זו החברה שברוב המקרים תדע לתת את המחיר הטוב ביותר וההורים יכולים להיות שקטים שיש ברשותם את כל הרישיונות וההיתרים להובלה של ילדים כי הם עובדים עם משרד החינוך.

מהלך האירוע – השעות המומלצות לעריכת האירוע הם משעה 20:00 ועד לשעה 23:00.

ישנה חשיבות לשעת הסיום כי הרבה הורים לא מרוצים מזה שהילדים חוזרים הביתה אחרי חצות ולפעמים זה שיקול לא לשלוח את הילדים כי למחרת ברוב המקרים יש לימודים.

 מומלץ להגיע למקום כשעה לפני תחילת האירוע, לא שיש כל כך הרבה מה לעשות אבל כבר אי אפשר יותר להישאר בבית.

Pic_054_resize

באותה הזדמנות גם נציב את הבוק בכניסה, את העוגה נשים במקום בטוח כדי שהיא תישאר יפה וכהפתעה לטקס כיבוי הנרות והבעת המשאלה.

כדאי לקבוע יחד עם הצלם בשעה הזו ולצלם כמה תמונות יחד עם המשפחה לפני שמתחילה המסיבה הגדולה. כך גם אפשר לעבור על כל הדברים ולבדוק ששום דבר לא נשכח והכל כפי שתכננתם.

בזמן הזה הנסיכה תדבר עם ה – D.J על הפרטים האחרונים במפרט המוזיקלי ולא פחות חשוב, אילו משחקים היא רוצה.

במידה ויש כניסה מיוחדת, זו הזדמנות לעשות חזרה.

אם הנסיכה שלנו בחרה כניסה בהפתעה, כמה דקות לפני השעה 20:00 היא תעבור לחדר מבודד שאף אחד לא יוכל לראות אותה, בדרך כלל חדר ההמתנה מצויד במחשב כדי שתוכל להעביר את הזמן (ה – 20 דק' שהיא מחכה עד לכניסה המלכותית יראו כמו נצח לכן חשוב שיהיה לה איך להעביר את הזמן) כמו כן, בחדר ההמתנה צריכה להיות פלזמה שמצלמות המקום מוצגות עליה וכך תוכל לעקוב מי הגיע ומה כל אחד עושה.
עד 20:20, הילדים מתרגלים למקום, מנשנשים מהמזנונים הפתוחים, שותים מהבר ומברכים זה את זו לשלום (בכל זאת לא התראו כמה שעות).

כאשר אנחנו רואים שכל החברים החשובים הגיעו ורוב המוזמנים כבר כאן, מגיע הרגע הגדול הראשון – הכניסה.
ה – D.J שלמעשה מנחה את האירוע מקבץ את הילדים ומספר להם את מהלך הערב….
תוך כדי הנסיכה "מוגנבת" החוצה בלי שאף אחד ישים לב ומחכה לאות מהתקליטן על מנת להיכנס. לאחר כל ההסברים ה – D.J מסדר את הילדים בטור למרגלות הבמה ומשני צדדיו על השטיח האדום. האור מתעמם, המוסיקה הדרמטית מנוגנת וזה הרגע שבו פותחים לנסיכה את הדלת, מסיטים את הוילון והיא מתחילה לעלות על הבמה, בפסיעה הראשונה שלה על הבמה נדלקים הזיקוקים בצידי הבמה. הנסיכה, על מנת להעצים את החוויה, עומדת במרכז הבמה לקול תרועתם של כל חבריה. זו ההזדמנות של הצלם לתעד את הרגע, לאחר שעשתה כמה פוזות למצלמה, היא מתחילה את דרכה לכיוון השטיח האדום. כאשר היא מסיימת לרדת במדרגות ועולה על השטיח האדום, נפתח תותח קונפטי שממלא את החלל בקונפטי לבן, לאחר שסיימה לפסוע על השטיח האדום כל חבריה קופצים עליה בברכות ובנשיקות ועכשיו מתחילה המסיבה…..

חלק הארי של מסיבת הריקודים מתרחש עד השעה 21:30 בזמן הזה התקליטן מקפיץ את הילדים עם מיטב הלהיטים העכשוויים וכמובן עוברת מפעילה המחלקת להם סטיקלייטים וזוהרים למיניהם, ה – D.J מקפיד לשים את הנסיכה במרכז במהלך כל הערב.
לאחר הריקודים מתחיל השלב האומנותי, אם הילדה הכינה ריקוד/שיר/הופעה, זה הזמן לבצעם. במידה ואין הופעה של הילדה, זהו שלב המצגת.
לאחר המצגת, אנחנו מתפנים למשחקי החברה, רוב המשחקים סובבים סביב נשיקה בצורה כזאת או אחרת: נשיקה סטירה, 101 נשיקות וכו'., למרות שההורים ירימו גבה כשהם קוראים שורות אלו, זה מה שהולך וזה מה שהילדים אוהבים. החלק של המשחקים הוא חשוב מאוד ונחשב לאחת האטרקציות המרכזיות.

IMG_4466 m hdr

 

נגמרו המשחקים, כולם סטרו והתנשקו, חוזרים להוציא אנרגיה ברחבת הריקודים.

 בשעה 22:45 עושים את טקס העוגה, למרות שמדובר בשכבה שלמה של ילדים אין צורך להשתגע בגודל העוגה, ברוב המקרים עוגה בגודל של תבנית ביתית מספיקה בהחלט ואף מחציתה תחזור הביתה, הדבר החשוב בעוגה הוא כיבוי הנרות והבעת המשאלה.
לאחר כיבוי הנרות והמשאלה מגיע ריקוד הסלואו שכל כך חיכו לו הילדים.

לכל דבר טוב יש סוף…..

וגם אנחנו הגענו לסוף, מקווים שנהניתם לפחות כמונו,
נתראה בשמחות.

תנו לנו להגשים לכם את האירוע שחלמתם עליו

לקבלת הצעת מחיר

×סוג אירוע:


המלצות בת מצווה

  • יום ראשון 22 אוגוסט 2010 לכבוד: מועדון משכית 3 הרצליה הנדון: תודה, הערכה וציון לשבח שלום רב! ברצוננו להביע את תודתנו והערכתנו לכם בעקבות מסיבת בר המצווה של בננו, אלון, אשר קיימנו אצלכם ביום ג', 3 באוגוסט 2010. במיוחד ברצוננו לציין לשבח את מר שלומי צברי, אשר סייע ועמד לרשותנו בכל פרט ופרט מהרגע הראשון קרא עוד…

  • לצוות משכית 3 הנהדרים תודה רבה על הבת מצווה המדהימה שחגגנו לדנה ב 31.01.09 תודה רבה על אירוע מושקע מכל הלב פרגנתם נתתם הכל ובאהבה , בזכותכם זכינו לאירוע מדהים ומרגש כולם נהנו ופרגנו. עד היום (חצי שנה אחרי !!!) אנחנו ממשיכים לקבל פידבקים נהדרים . הכל היה מתוקתק מעל ומעבר. תודה על חוויה לכל קרא עוד…

  • למשה, מוזס, אלישע ודבורה …. צוות משכית 3 …. רואים אנו חובה נעימה להודות לכם על אירוע בת מצווה נפלא של מאיה . מראשיתו של התהליך וההיכרות בינינו היה לנו ברור שאנו בידיים הכי טובות שיש. מועדון משכית הייחודי במראהו, והמקצועיות של כולכם הינם שילוב מנצח להפקת אירוע מהנה ומרשים . תודה על כל הסבלנות, קרא עוד…

טיפים

  • אירוע בני מצווה בקונספט "כוכבים מהסרטים" פיתוח הקונספט בא לתת מענה לאותם כוכבות שרוצות אירוע בלתי נשכח באמת, שונה מקורי ומיוחד, כאשר ישבנו לפתח את הקונספט חשבנו על כל הפרטים הקטנים, על החוויה שתעבור לאורחים החל מרגע הכניסה למקום, כיאה להוליווד בכניסה יונח שטיח אדום שדרכו יכנסו האורחים, משני צידיו יהיו עמודים כסופים עם חבלול קרא עוד…

  • גריז הוא סרט קולנוע מצליח המבוסס על מחזמר משנת 1972 הנושא שם זה. הסרט יצא לאקרנים בקיץ 1978 וזכה מיד להצלחה רבה ועד היום נחשב לאחד מהסרטים שלעולם לא נמאס לראות …. הסרט אותו נראה הערב כולל שלל הפתעות ומחזיר אותנו אחורה בזמן לתקופה בה דני זוקו ("זוק") – ג'ון טרבולטה וסנדי אולסון – אוליביה קרא עוד…

  • קונספטים מיוחדים לבני מצווה יש כאלה שמסיבת בר או בת מצווה לא מספיקה להם, הם רוצים משהו מיוחד באמת, משהו שלא ראו לפני וכנראה מעט יזכו לראות ולחוות אחרי, אנחנו במשכית 3 פיתחנו קונספטים יחודיים שהופכים אירוע מדהים לטירוף חושים מוחלט, כל פינה במועדון זוכה לטיפול יסודי והיכן שלא יסתכלו הילדים הם יהיו המומים, זה קרא עוד…

גלריות בת מצווה