צור קשר
x
מאמרים

התאמת תפריט לאירוע ערב

לתפריט ערב בשונה מתפריט צהריים יש לנו מגוון אפשרויות וכדאי לתת את הדעת על מספר דברים נוספים לפני שמחליטים:
שעת האירוע, גיל הקהל ואופי האירוע.


בהנחה שמזמינים את האורחים ל- 19:30-20:30, צריך ללכת על תפריט יותר עשיר כי האורחים יצפו לארוחת ערב, בהנחה ושעת ההזמנה היא אחרי 21:00 או לפני 19:00 מרווח התמרון שיש לנו הוא גדול יותר.

 

פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא אופי האירוע, אם מדובר באירוע לקהל המבוגר ואופי האירוע הוא ארוחת ערב, מצגת וברכות אז כדאי גם במקרה הזה ללכת לכיוון של תפריט מלא בישיבה נמוכה ונוחה, במידה וקהל המוזמנים מורכב מגילאים 40-50 שעדיין נחשבים לצעירים (גילאי 40 של היום זה ה – 30 של פעם) מגוון האפשרויות שעומד בפנינו גדול יותר, כי באירוע כזה סביר מאוד להניח שאפשר להוביל את האירוע, בבנייה נכונה, למסיבת ריקודים תוססת, כדי להגיע למצב של מסיבת ריקודים המזון לא צריך להיות כבד וגם לא בעל משקל עיקרי באירוע, אפשר להתחיל במנות מסתובבות איכותיות וקטנות ומזנונים בצורה של טאפסים, מנות קטנות שמצוירות על כל צלחת.


ברגע שבוחרים בתפריט "צלחת מזלג" (תפריט שאינו מצריך סכין) מומלץ ללכת על מגוון של 4-5 מנות, שילוב של הפרזנטציה הציורית לעין והטעם הערב לחיך יעשה את העבודה וייתן תחושה של אנינות ויוקרתיות.


השילוב של כלים חיים בקבלת פנים גם במקרה הזה נכונה ואפשר אפילו להשתמש בהם שוב בשילוב יחד עם ה – DJ לפריצות בלהיטים תוך כדי במסיבת ריקודים.


באירוע כזה עם אופק מסיבתי הקצב עולה מהר יותר, זאת אומרת שבאמצע השלב השני של מנות הטאפסים חלק מהאורחים כבר יעשו את דרכם לרחבת הריקודים, ככל שהקצב יעלה, התנועה לכיוון רחבת הריקודים תגבר.כמובן שמקרה כזה כדאי שהמלצרים יסתובבו ברחבה ו"יתדלקו" את הרוקדים בכוסות קטנות של אלכוהול עדין וטעים.

 

בעיצומה של מסיבת הריקודים מתחילים לעבוד במרץ על סידור המנות האחרונות ומתחילים לצמצם את המזנונים של הטאפסים, גם במקרה הזה חלק מהקינוחים יוצאו ע"י מלצרים מסתובבים בנוסף להצגתם על מזנון הקינוחים כדי שהרוקדים יוכלו לקבל זריקת סוכר מהירה על מנת לשוב לרחבת הריקודים, מסיבת הריקודים תימשך עד שייגמר הכוח לאורחים.

 

ובנימה אופטימית זו אנחנו מחכים לאירוע הבא, הכי מיוחד, האירוע שלכם.

דילוג לתוכן